Christian Mother
Wykresy
105 😀     10 😒
81,43%

Ocena

Porównaj Christian Mother z innymi grami

Wymagania systemowe dla Christian Mother

An erotic adult visual novel. Play as a rebellious son trapped in a pious pastor’s home, seduced by your mother’s hidden cravings! Meet a devilish therapist who shatters her faith, enjoy steamy erotic animations, and unlock blasphemous scenes and sinful moments! ✝️🔥✝️🔥✝️🔥
Identyfikator aplikacji4144580
Typ aplikacjiGAME
Deweloperzy
Wydawcy Whiteleaf Studio
Kategorie Single-player, Pełne wsparcie dla kontrolera, Udostępnianie rodziny
Gatunki Rekreacyjne, Niezależne, Symulacje, Wczesny dostęp
Data premiery7 Maj, 2026
Platformy Windows, Mac, Linux
Obsługiwane języki English
Treści z ograniczeniami wiekowymi
Ta zawartość jest przeznaczona wyłącznie dla dojrzałych odbiorców.

Wymagania systemowe Christian Mother Minimalne PC

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS *: Windows 7 and Above
  • Processor: 2.0 Ghz 64-bit Intel-compatible.
  • Graphics: Integrated or better
  • Storage: 2 GB available space

Wymagania systemowe Christian Mother Zalecane PC

Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS *: Windows 7 and Above
  • Processor: 2.0 Ghz 64-bit Intel-compatible.
  • Graphics: Integrated or better
  • Storage: 2 GB available space

Wymagania systemowe Christian Mother Minimalne MAC

Minimum:
  • OS: Version: 10.10+
  • Processor: 2.0 Ghz 64-bit Intel-compatible (Apple silicon supported through Rosetta 2)
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Integrated or better

Wymagania systemowe Christian Mother Zalecane MAC

Recommended:
  • Processor: 2.0 Ghz 64-bit Intel-compatible (Apple silicon supported through Rosetta 2)
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Integrated or better

Wymagania systemowe Christian Mother Zalecane Linux

Recommended:
  • OS: Ubuntu 16.04+
  • Processor: 2.0 Ghz 64-bit Intel-compatible
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: OpenGL 3.0
  • Storage: 2 GB available space

Christian Mother ma określone wymagania systemowe, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Minimalne ustawienia zapewniają podstawową wydajność, podczas gdy zalecane ustawienia są zaprojektowane w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia z grą. Sprawdź szczegółowe wymagania, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny przed dokonaniem zakupu.


Przesyłanie plików