RPG Map Maker
Wykresy

RPG Map Maker Wykresy i Statystyki Steam

RPG Map Maker is a tool for creating fantasy maps. Create epic grim-dark worlds, ancient kingdoms, or mysterious forests with ease. Perfect for DMs, world builders and game developers.
Identyfikator aplikacji4112440
Typ aplikacjiGAME
Deweloperzy
Wydawcy Heavy Box Games
Kategorie Single-player, Steam Workshop, Zawiera edytor poziomów, Udostępnianie rodziny, , , , , , , ,
Gatunki Symulacje, RPG, Wczesny dostęp
Data premieryTo be announced
Platformy Windows, Linux
Obsługiwane języki English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Portuguese - Brazil

RPG Map Maker
0 Łączna liczba recenzji
0 Pozytywne recenzje
0 Negatywne recenzje
Negatywna Ocena

RPG Map Maker otrzymał łącznie 0 recenzji, z czego 0 to recenzje pozytywne, a 0 to recenzje negatywne, co daje ogólną ocenę „Negatywna”.

Zrzuty ekranu RPG Map Maker

Przeglądaj galerię zrzutów ekranu RPG Map Maker. Te obrazy przedstawiają kluczowe momenty i grafikę gry.


Wymagania systemowe RPG Map Maker Minimalne PC

Minimum:
  • OS: Windows 10 or later
  • Processor: Intel i3 or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Integrated Intel HD Graphics or better
  • Storage: 100 MB available space
  • Sound Card: Not required
  • VR Support: No
  • Additional Notes: -

Wymagania systemowe RPG Map Maker Zalecane PC

Recommended:
  • OS: Windows 11 or later
  • Processor: Intel i5 or equivalent
  • Memory: 2 MB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce® GTX 1050 or better
  • Storage: 100 MB available space
  • Sound Card: Any
  • VR Support: No
  • Additional Notes: -

Wymagania systemowe RPG Map Maker Zalecane Linux

Recommended:
  • OS: Any Linux Distribution
  • Processor: 2 GHz dual core or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Dedicated graphics card
  • Storage: 100 MB available space
  • Sound Card: Any
  • VR Support: No
  • Additional Notes: -

RPG Map Maker ma określone wymagania systemowe, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Minimalne ustawienia zapewniają podstawową wydajność, podczas gdy zalecane ustawienia są zaprojektowane w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia z grą. Sprawdź szczegółowe wymagania, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny przed dokonaniem zakupu.


Przesyłanie plików