Super Conductors
Wykresy

Super Conductors Wykresy i Statystyki Steam

Match-3 mayhem meets railway robot rumbles in the long awaited saga of Super Conductors! Command your very own sentient locomotive, trains-form into a colossal cybernetic titan, and unleash explosive melee combos against the armies of the malevolent MT-1!
Identyfikator aplikacji4063540
Typ aplikacjiGAME
Deweloperzy ,
Wydawcy Odaclick Game Studio
Kategorie Single-player, Udostępnianie rodziny, , , ,
Gatunki Rekreacyjne
Data premieryTo be announced
Platformy Windows, Mac
Obsługiwane języki English

Super Conductors
0 Łączna liczba recenzji
0 Pozytywne recenzje
0 Negatywne recenzje
Negatywna Ocena

Super Conductors otrzymał łącznie 0 recenzji, z czego 0 to recenzje pozytywne, a 0 to recenzje negatywne, co daje ogólną ocenę „Negatywna”.

Zrzuty ekranu Super Conductors

Przeglądaj galerię zrzutów ekranu Super Conductors. Te obrazy przedstawiają kluczowe momenty i grafikę gry.


Wymagania systemowe Super Conductors Minimalne PC

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64-bit
  • Processor: Intel Core i5-2500K o AMD FX-6300
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 o AMD Radeon R9 280 (2GB VRAM)
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 2 GB available space
  • Sound Card: Compatible con DirectX

Wymagania systemowe Super Conductors Zalecane PC

Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Wymagania systemowe Super Conductors Minimalne MAC

Minimum:
  • OS: macOS 11 (Big Sur)
  • Processor: Intel Core i5, Apple Silicon (M1/M2)
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Apple M1 integrado
  • Storage: 2 GB available space

Super Conductors ma określone wymagania systemowe, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Minimalne ustawienia zapewniają podstawową wydajność, podczas gdy zalecane ustawienia są zaprojektowane w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia z grą. Sprawdź szczegółowe wymagania, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny przed dokonaniem zakupu.


Przesyłanie plików