Avernum 4 Hintbook and Bonuses
Wykresy
0 😀     3 😒
32,94%

Ocena

Avernum 4 Hintbook and Bonuses DLC

The Avernum Hintbook contains a full walkthrough for the main storyline and all side quests! It has maps, locations of the best spell upgrades, and other help. Also contains a full list of cheat codes to power you up. Package also contains documentation and exclusive desktop art and wallpapers.
Identyfikator aplikacji4006550
Typ aplikacjiDLC
Deweloperzy
Wydawcy Spiderweb Software
Kategorie Single-player, Osiągnięcia Steam, Steam Cloud, Zawartość do pobrania, Udostępnianie rodziny, , , , ,
Gatunki Niezależne, Strategie, RPG, Przygodowe
Data premiery22 Paźd, 2025
Platformy Windows, Mac
Obsługiwane języki English

Avernum 4 Hintbook and Bonuses
3 Łączna liczba recenzji
0 Pozytywne recenzje
3 Negatywne recenzje
Przeważnie negatywna Ocena

Avernum 4 Hintbook and Bonuses otrzymał łącznie 3 recenzji, z czego 0 to recenzje pozytywne, a 3 to recenzje negatywne, co daje ogólną ocenę „Przeważnie negatywna”.

Wykres recenzji


Powyższy wykres ilustruje trend opinii o Avernum 4 Hintbook and Bonuses na przestrzeni czasu, ukazując dynamiczne zmiany w odbiorze gry przez graczy wraz z wprowadzaniem nowych aktualizacji i funkcji. Ta wizualizacja pomaga zrozumieć odbiór gry i sposób, w jaki ewoluowała.


Pakiety

ID Nazwa Typ Cena
1405876 Avernum 4 Hintbook and Bonuses Pakiet 9.99 $

Obecnie dostępnych jest 0 pakietów dla tej gry, z których każdy oferuje graczom różne opcje, takie jak waluta w grze, ekskluzywne przedmioty lub zestawy usprawniające rozgrywkę. Pakiety te zostały zaprojektowane tak, aby oferować graczom różnorodne opcje dostosowywania i ulepszania ich doświadczenia w grze.


Zrzuty ekranu Avernum 4 Hintbook and Bonuses

Przeglądaj galerię zrzutów ekranu Avernum 4 Hintbook and Bonuses. Te obrazy przedstawiają kluczowe momenty i grafikę gry.


Wymagania systemowe Avernum 4 Hintbook and Bonuses Minimalne PC

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Any
  • Processor: Any

Wymagania systemowe Avernum 4 Hintbook and Bonuses Zalecane PC

Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Wymagania systemowe Avernum 4 Hintbook and Bonuses Minimalne MAC

Minimum:
  • OS: Any
  • Processor: Any

Avernum 4 Hintbook and Bonuses ma określone wymagania systemowe, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Minimalne ustawienia zapewniają podstawową wydajność, podczas gdy zalecane ustawienia są zaprojektowane w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia z grą. Sprawdź szczegółowe wymagania, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny przed dokonaniem zakupu.


Przesyłanie plików