Tiny Shadows Interwoven Hearts
Wykresy
77

W grze

3 336 😀     44 😒
94,48%

Ocena

Darmowy
Darmowa aplikacja w sklepie Steam

Tiny Shadows Interwoven Hearts Wykresy i Statystyki Steam

Programmer Lin Mo is tired of his monotonous life. One day, he meets a mysterious girl at a café who hides many secrets. As lies and true feelings intertwine, can this chance encounter save him from his numb existence? A visual novel filled with "love and hope".
Identyfikator aplikacji3865150
Typ aplikacjiGAME
Deweloperzy
Wydawcy 土豆花制作组
Kategorie Single-player, Osiągnięcia Steam, Steam Cloud, , , , ,
Gatunki Niezależne, Symulacje, RPG, Przygodowe, Free to Play
Data premieryQ3 2025
Platformy Windows
Treści z ograniczeniami wiekowymi
Ta zawartość jest przeznaczona wyłącznie dla dojrzałych odbiorców.

Tiny Shadows Interwoven Hearts
77 W grze
748 Szczyt wszech czasów
94,48 Ocena

Wykresy Steam

Tiny Shadows Interwoven Hearts
77 W grze
748 Szczyt wszech czasów
94,48 Ocena

Obecnie Tiny Shadows Interwoven Hearts ma 77 aktywnych graczy w grze. Jest to o 0% mniej niż jego najwyższa liczba graczy wynosząca 566.


Liczba graczy Tiny Shadows Interwoven Hearts

Miesięczna liczba aktywnych graczy Tiny Shadows Interwoven Hearts. Tabela przedstawia średnią liczbę graczy angażujących się w grę każdego miesiąca, dostarczając informacji na temat jej popularności i trendów aktywności graczy.

Month Average Players Change
2026-01 87 +25%
2025-12 70 -73.43%
2025-11 263 0%

Tiny Shadows Interwoven Hearts
3 380 Łączna liczba recenzji
3 336 Pozytywne recenzje
44 Negatywne recenzje
Ocena

Tiny Shadows Interwoven Hearts otrzymał łącznie 3 380 recenzji, z czego 3 336 to recenzje pozytywne, a 44 to recenzje negatywne, co daje ogólną ocenę „”.

Wykres recenzji


Powyższy wykres ilustruje trend opinii o Tiny Shadows Interwoven Hearts na przestrzeni czasu, ukazując dynamiczne zmiany w odbiorze gry przez graczy wraz z wprowadzaniem nowych aktualizacji i funkcji. Ta wizualizacja pomaga zrozumieć odbiór gry i sposób, w jaki ewoluowała.


Zrzuty ekranu Tiny Shadows Interwoven Hearts

Przeglądaj galerię zrzutów ekranu Tiny Shadows Interwoven Hearts. Te obrazy przedstawiają kluczowe momenty i grafikę gry.

Ta gra zawiera treści dla dorosłych.
Czy na pewno chcesz zobaczyć te zrzuty ekranu?

Wymagania systemowe Tiny Shadows Interwoven Hearts Minimalne PC

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10
  • Memory: 4 GB RAM

Wymagania systemowe Tiny Shadows Interwoven Hearts Zalecane PC

Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 11
  • Memory: 16 GB RAM

Tiny Shadows Interwoven Hearts ma określone wymagania systemowe, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Minimalne ustawienia zapewniają podstawową wydajność, podczas gdy zalecane ustawienia są zaprojektowane w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia z grą. Sprawdź szczegółowe wymagania, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny przed dokonaniem zakupu.


Przesyłanie plików